24.5.2018 Moje oblíbená zrzka Hannah ve svetru pleteném modulovou technikou.
Zelené manšestráky a tričko z dílny Gotz doplňuje ještě háčkovaná kšiltovka.


Gotz Clara 21.6.2018
Sukně z bavlněné látky se zlatými listy by se hodila spíš na Vánoce, ale v zapadajícím slunci nejdelšího dne se zlato trásně třpytilo. Halenka pletená z banbusu a krásné botičky
od Marina Checherynda.


3.8.2018
Šaty z modrotiskové látky z truhly po babičce. Látka je velmi nekvalitní a třepivá, to je škoda, protože jí mám docela dost. Šatičky jsou ozdobené jednou z mých prvních háčkovaných krajek.


19.10.2018
Oblečení ve westernovém stylu. Žlutomodrý kytičkovaný popelín, modrá tenoučká džínovina. Slaměný klobouk Gotz. Modrá i žlutá krajka na sukni jsou koupené, žluté kraječky na halence jsem háčkovala šicí nití. Využili jsme i holínky, ve kterých přijela Lily of London. Modrý svetřík a pruhovaný pléd jsou pletené z přízí Jeans VH a Gina Yarn.
10.9.2018
Krásná Mariah předvádí své první šaty z tenkého kytičkovaného popelínu a žluté pletené bolerko.


5.9.2018
Na poslední chvíli se dokončovaly modely pro pobyt u moře. Pruhovaná plátna v modré a tmavě červené, popelín s motivem lodí a hlavně kousek staré látky (z babiččiny truhly) s háčkovanou aplikací, která se mi už dlouho líbila, a teď jsem ji konečně mohla využít. Aby holky ladily, obháčkovala jsem bílý topík tenkou Kordotetkou. Plastové croksky jsou z výbavy panenek a vyšívané tenisky z Ebay. Oblečení předvádějí krásné Hannah a Avery


24.7.2018
Zbyly mi dva kousky látek do oranžova a tak vznikly šatičky pro černovlásku.


30.5.2018
Z pár maličkých zbytečků, jsem udělala oblečení pro hnědovlasou Hannah. Příze Gina, pruhovaná bavlna, kousek starého trička. Sukénka je přišitá k pletenému topu.


8.5.2018
Emma si vylezla na kvetoucí vistárii, aby předvedla staré džíny a přešité zelené tričko :-D.
Květinová aplikace byla na původním kousku úpletu, ze kteréno je triko ušité. Na přehlídku se model nehodí, ale na šplhání po stromech je jako dělaný.

Gotz Anna anna gotz Emma Gotz
Hannah Gotz 6.5.2018
Puntíčkované šaty pro blondýnky Annu, Emmu a Hannah jsou ze staré bavlny z babiččiných zásob. Nechtěla jsem stříhat do nových látek, když jsem ještě neměla prověřený nový střih na rukánky a kolovou sukni.
.


Gotz Luisa Gotz Luisa 30.12.2018
Andělské šatičky, krajkový živůtek z mých svatebních šatů, vnitřní sukně ze staré halenky a vnější nabíraná suknička z jakési "závojové" splývavé látky. uložené v kufru po babičce.

10.5.2018
Červené kytičkované šaty s bolerky v červené a růžové. Panenky se v převlékání střídaly, protože přijela na návštěvu Sarah, která bydlí u vnučky a potom jsem ještě "kolekci" doplňovala o šatičky pro vytouženou Kattie, kterou jsem konečně sehnala. Když bylo šatů nedostatek, půjčily jsme si jedny z bavlněného úpletu z šastníku Tonner Effanbee. Zkoušela jsem také kabelku a botičky, které dělám strašně nerada, ale s těmito jsem náhodou docela spokojená.
.21.4.2018
Proužkované bavlněné šaty
a žluté šaty z popelínu.
Modelky Charlote a Carin.


4.4.2018
Moje první Gotz Happy Kidz. Zkouším, kam jdou ohnout klouby a jestli se dokáže postavit.


9.4.2018
Druhé šaty, které v tomto roce fotím
a také první ušité po dlouhé době.
Jsou to jedny šaty na dvou panenkách, ušité z bavlněného popelínu a lemované bavlněnoz krajkou.
1.4.2018
Oblečení pro Riki
je na světe už delší dobu,
ale až teď se dostává
na "veřejnost.OBLEČKY 2019
OBLEČKY staršího data