Oblečky pro panenky

14.2.2019
Světle rezavý manšestr, úplet s ptáčky a lemy mikiny pletené s příze Daniela. Punčocháče jsou ušité z děntských punčocháčků, které jsem koupila
v Kiku za 13,- Kč a budou z nich čtvery punčocháčky pro panenky a možná ještě nějaká drobnost :-D
Gotz


6.1.2019 S mou oblíbenou rezavou barvou jsem si pohrála. Šaty na Hannah jsou ze silnější teplákoviny. Jednobarevný svetr a háčkovaná kšiltovka jsou z Camilly. Šaty v duhových barvách z popelínu. Původně jsem počítala, že k nim bude duhový svetřík z Giny Crazy, ale když byl hotový, tak mi nim neladil, proto jsem ho oblekla k rezavým šatům.

11.1.2019
K rezavé jsme přimíchali ještě jasně zelenou a vznikla další kolence olečení. Kalhoty jsou ze stejné teplákoviny, jako šaty. Zelené šatičky pro malou Valérii jsou z nápletu. Musela jsem pokusit i o botky pro Valérii, protože koupit je bude problém, tuhle velikost nikdo nedělá, ale opravdu na ně nemám ani trpělivost, ani potřebné vybavení. Barevný rolák a čepice jsou z Gina Crazy.Gotz Clara 21.6.2018
Sukně z bavlněné látky se zlatými listy by se hodila spíš na Vánoce, ale v zapadajícím slunci nejdelšího dne se zlato trásně třpytilo. Halenka pletená z banbusu a krásné botičky
od Marina Checherynda.
19.10.2018
Oblečení ve westernovém stylu. Žlutomodrý kytičkovaný popelín, modrá tenoučká džínovina. Slaměný klobouk Gotz. Modrá i žlutá krajka na sukni jsou koupené, žluté kraječky na halence jsem háčkovala šicí nití. Využili jsme i holínky, ve kterých přijela Lily of London. Modrý svetřík a pruhovaný pléd jsou pletené z přízí Jeans VH a Gina Yarn.
Gotz Anna anna gotz Emma Gotz
Hannah Gotz 6.5.2018
Puntíčkované šaty pro blondýnky Annu, Emmu a Hannah jsou ze staré bavlny z babiččiných zásob. Nechtěla jsem stříhat do nových látek, když jsem ještě neměla prověřený nový střih na rukánky a kolovou sukni.
.


Gotz Luisa Gotz Luisa 30.12.2018
Andělské šatičky, krajkový živůtek z mých svatebních šatů, vnitřní sukně ze staré halenky a vnější nabíraná suknička z jakési "závojové" splývavé látky. uložené v kufru po babičce.

10.5.2018
Červené kytičkované šaty s bolerky v červené a růžové. Panenky se v převlékání střídaly, protože přijela na návštěvu Sarah, která bydlí u vnučky a potom jsem ještě "kolekci" doplňovala o šatičky pro vytouženou Kattie, kterou jsem konečně sehnala. Když bylo šatů nedostatek, půjčily jsme si jedny z bavlněného úpletu z šastníku Tonner Effanbee. Zkoušela jsem také kabelku a botičky, které dělám strašně nerada, ale s těmito jsem náhodou docela spokojená.
.21.4.2018
Proužkované bavlněné šaty
a žluté šaty z popelínu.
Modelky Charlote a Carin.


4.4.2018
Moje první Gotz Happy Kidz. Zkouším, kam jdou ohnout klouby a jestli se dokáže postavit.


9.4.2018
Druhé šaty, které v tomto roce fotím
a také první ušité po dlouhé době.
Jsou to jedny šaty na dvou panenkách, ušité z bavlněného popelínu a lemované bavlněnoz krajkou.
1.4.2018
Oblečení pro Riki
je na světe už delší dobu,
ale až teď se dostává
na "veřejnost.OBLEČKY 2018
OBLEČKY staršího data