Srovnání panenek Götz , Madame Alexander 18", Tonner a Kidz´n´Cats

Na přání kamarádek, předkládám srovnání panenek.
Na první fotce Kidz´n´Cats Louisa a klasická Tonner 16".
Na druhé nahatka Louisa, kde jsou vidět všechny kloubečky. Ty jsou upevněné na gumičkách a dá trochu práce je usadit a ustálit do správné polohy. Vedle jsou Louisa a Anna Götz. Louisa je drobnější , nemá skoro žádný zadeček a pase je o 2 cm štíhlejší.
Pod textem jsou nožky Louisy s jednou botkou její a druhou od Am.G. Dole je náhled jak padnou botičky American girl Louise (vlevo) a panence Götz (vpravo).
Vínovou botku má Louisa svou a Göetz od Am.G. a bílou mají obě od Am.G., ale to je dobře vidět. Úplně dole jsou chodila. menší vlevo je Louisy a větší vpravo Götz.Na pravám obrázku je chodidlo Madame Alexanser a Sáry. Botky Am.G. jim jsou všem i když Louise jsou poměrně volné a Götz je mají tip ´top.
A je trochu problém tam jejich nožky nasoukat. Za to Madame Al. jdou krásně nazouvat a proporce botky korespondují s tloušťkou jejího lýtka.
Luiza

Panenka od Madame Alexander se liší od odstatních našich holek především tělíčkem, které je látkové. Jen v oblasti hrudníčku je pevný vinyl. To je zase odlišuje od jejích blízkých příbuzných American girl, které mají látkový trup kompletní a oblečené do nátělníčku vypadají poněkud podivně. Naše Gwennie tak může nosit výstřihy podle libosti. Je stejně vysoká jako Sáry a je i skoro stejně silná. Chodidlo má stejně široké, ale výrazně kratší. A také jendoduššeji vypracované.