Domů

Odrostlá koťata - fotky z nových domovů


Na této stránce najdete fotky kočiček, které dostávám od jejich majitelů .
A samozřejmě se ráda pochlubím našimi hezkými dětmi.Modrá krátkosrstá kočička a modrý polodlouhosrstý kocourek se narodili 14.8.2005. Byl to poslední vrh naší Hermínky. Taťkou je Samuel. Černý kocourek Matyášek se narodil 24.8. 2004 a maminkou je Meggie.

        
I tihle dva jsou sourozenci z jednoho vrhu. Trikolorní kočička a krémový kocourek. Narození 13.8.2005, m: Hannele o: Samuel.

Modrobílá kočička Mína se narodila 27.5.1996, mamince Debbii a kocourovi Bonifácovi. Na fotkách jí je deset let. Je ve výborné kondici a bydlí
v Libiši.

V lednu 2006 jsem dostala tyto fotky modrého chlupatého kocoura Jonáše, který se u nás narodil 7.12.1998, jeho maminkou je kočička Debbie a tátou Theodor. Jsem moc ráda, že se ke mně fotky dotaly a že Vám mohu Jonáše představit

Na tomto řádku je kočička Micinka, opět modrá polodlouhosrstá. Je narozena 15.8.2005. Maminkou je Hermína a otcem Samuel. Na fotkách jí je 5 měsíců


Trikolorní kočička pět měsíců
Na těchto fotkách jsou pětiměsíční koťata. Na prvních dvou trikolorní Majdalenka (5.6.2005, m:Hannele )
Modrý kocourek pět měsíců
a na třetí modrý Honzík (22.11.2005 m:Nellie ), otcem obou koťat je Samuel.Tyhle dvě modré holky jsou sestry. Narodily se 2.6.2004 kočičce Hermíně. Mají ohromné štěstí, protože žijí společně v jedné domácnosti. Na fotografiích jsou ve věku jednoho roku. Vlevo je krátkosrstá Molly vpravo polodouhosrstá Míša.


Kocourek Tadeáš se narodil 2.6.2004. Jeho maminkou je Hermína a je to bráška kočiček na horním řádku.
Kocourek bydlí
v České Lípě.

Modrobílá polodlouhosrstá kočička dostala jméno Nellinka . Narodila se 22.8.2004 mamince Meggii, na fotkách je stará 5 a půl měsíce. Bydlí se svou paničkou v Čakovicích. Připomíná mi svou babičku Debinku.

Modrá kočička v náručí svých malých páníčků je dcerou Žanynky, na fotce jí je 5 měsíců. Zdá se, že je spokojenou kočičkou a že se má se svými kamarády ráda.


Polodlouhosrstý kocourek
Modrý polodlouhosrstý kocourek se narodil 20.10.2003, je z posledního vrhu modře želvovinové Amandy. Na fotce mu je půl roku, kdy vážil 4 kg.
Bílý kocourek napravo je po Nellince, narozený 4.3.2004, při focení mu byly čtyři a půl měsíce. A dole další foto Mikkiho ve věku 9 měsíců

Kocourek je modrooký. A slyšící
i když některé takto vybarvené kočky mohou být hluché.


Modrá kočička Eliška (po Meggii ) je na fotografii stará půl roku narodila se 12.5.2003.
Bydlí v Kralupech .


Další modrý potomek . Otcem je Theodor, maminkou modrá kočička která u nás byla na námluvách. Narozený je 21.5.2003 a na fotkách mu je půl roku. Je vidět, že si umí vychutnat rodinnou pohodu na klíně

Micinka Modrý kocourek
Modré polodlouhosrstá kočičce je na fotce
5 a půl měsíce.Je dcerou Hermínky a je doma v Ostroměři. Modrému kocourovi na pračce je 3 a půl roku.Na Internetu jsem objevila
stránku dvou našich holčiček.
Bílé Vločky po Nelince (*25.6.2001)
a modré Sazičky po Rebece
(* 3.7.2001). Žijí se svými páníčky v Bílovci a už jsou také maminkami. Fotky jsou převzaty z jejich stránek se svolením autora.
Britské kočky z Bílovce Britské kočky z Bílovce
Britské kočky z Bílovce Britské kočky z Bílovce

Pod stolem s autíčkem Čistota je důležitá
Kočička narozená 14.10.2000, matka Rebeka. Kočička se jmenuje Meggie a žije ve Studenci u Vrchlabí.

Modrá kočika 3 měsíce Na odpočívadle Další modrá kočička tady ve věku 3 měsíce. Narozená 21.10.1998, matka černobílá Meggie.

Modrobílá polodlouhosrstá kočička se narodila 14.2.1999 a dostala proto jméno Valentýnka.
Její maminkou je černobílá MeggieVelentýnka

Černobílý kocour u zrcadla
Variace 
na téma U zrcadla

Dtto
Tento překrásný roční černobílý polodlouhosrstý kocour nemůže být dítětem jiné kočičky, než černobílé Meggie. Dlouhou srst zdědil po své babičce Debbii. Žije se svými páníčky v Červeném Kostelci.

Richard u okna Dalším představovaným kocourkem je Richard, opět černobílý polodlouhosrstý syn Meggie. Bydlí v Praze. Má krásně rozložené barvy a jeho kotěcí fotky už jsou na našich stránkách.

Na stole

Modrý polodlousrstý kocour Kryštof na předložce
Kryštof je modrý polodlouhosrstý kocour.
Kocouři v košíku
Aby mu doma nebylo samotnému smutno, dovezli mu páníčkové ještě brášku.
Kocouři na dovolené
Oba jsou od modrobílé Debbie, Kryštov je narozený 10.4.1999 a jeho modrobílý bratříček 29.4.2000. Bydlí na severní Moravě.

Někdy se přihodí, že koťátko nemůže zůstat u svých lidí celý život, to je i případ Čika. V jeho rodině se vyskytla alergie a on proto hledal nové lidičky u kterých by mohl bydlet a měl se tak dobře jako doposud. Povedlo se a kocourek se po roce života v západních Čechách přestěhoval do Veltrus.

Home