Fotky květen

Dva modrobílí
Černobílý chlupatý kocourek
Jedním z oblíbených míst ke hrám i odpočinku se v poslední době pro naše koťátka stala rohová ratanová polička a tak se podívejte, jak jim to tady sluší s keramickou barevnou kočičkou.
Chlupatý krémový A je uklizeno
Modrý kocourek v ošatce
Cirkusový tygr
Proutí je u nás v oblibě v jakékoliv podobě. Důležité je, aby příslušné předměty postupně odolávaly náporu hravých koťátek a daly se pěkně rozplétat. Ty se pak stávají nejmilejšími hračkami našich drobečků.

A protože vše co je proutěné u nás "frčí", i polička pod telefonem je dobrá k prospání. A kdyby chtěli páníčkové telefonovat? No to mají teda smůlu a musejí si počkat až se vyhajám. A když chci telefonovat já, nic nestojí v cestě, protože tlačítkové telefony jsou přímo uzpůsobené pro telefonováníchtivé kočky.
Velmi se mi líbí fotky celých vrhů koťátek, jak ty berušky pěkně hačají a dívají se do jednoho místa a čekají až budou vyfotografovány. Fotograf, kterému se tohle podaří má můj nejhlubší obdiv. Tady Vám předkládám několik výsledků mojí podobné snahy. Ani Vám nebudu vykládat, kolik filmů na tento pokus padlo a kolik pomocníků jsem při tom se svými koťátky uštvala.
V trávě mi to sluší ? Strakatá rodinka
Nahoře je mnoho zajímavého A mamka na nás dohlíží

Home
Fotoalbum

<  předchozí  strana   následující >