Fotky II - IV/2004

Trochu jsem si "zjednodušila" práci a fotky z února, března a dubna Vám představuji na jedné stránce. Je jich sice větší množství a možná se stránka bude déle načítat, ale snad Vás to od prohlížení neodradí. Většinu fotek jste už v průběhu uplynulé doby na stránkách viděli, i když na jiném místě (na stránce koťátek). Ale jsou tu i dosud nepublikované.
Velikonoční přání
Velikonoční přání jsme letos fotili na kamenech, které mi svou oblostí připomínají vajíčka. Dole je spokojeně protažený Samuel a Phoebe na modrotisku.
Samuel Phoebe
Samuel a Amanda Amanda Samuel Andělka
Stojánek na noviny
Černobílá kočička Meggie odpočívá ještě na starém šplhadle. Modrá Rebeka, posloužila jako opěrka na noviny a Nelinka se svým koťátkem.
Phoebe

Samuel

Nellinka

Samuel
V dubnu se s námi náhle rozloučilo letité kočičí šplhadlo a tak jsme museli narychlo vytvářet nové. Vzhledem k tomu, že se daly použít některé prvky z toho starého, nebyla rekonstrukce tak náročná a kočičí banda se svého nábytku dočkala velice brzy. Zdá se, že se jim líbí. Ihned ho začali prozkoumávat a obsazovat nejlepší místa.
Dubnové skoro letní počasí nás vytáhlo ven na sluníčko a tak se kočky běžely napást trávy, prohnat vosy a užít si psí společnosti. A nebo si jen tak poležet.
Na jarní Anděla
Anděla Phoebe Na číhané
Koťátka
A na závěr stránky ještě několik obrázků koťátek.
Home
Fotoalbum

«  předchozí ¦ následující  »